Mobil Uygulama Çözümleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil Internet kullanımı oranlarının yükselmesi, insanların artık günlük koşturmaları içerisinde, her iş için farklı bir cihaz kullanmak ve her işe farklı zaman ayırmak istememesinden kaynaklanıyor. Yoğun iş temposunda aktif olarak yer alan kişiler, her an yanlarında taşıdıkları akıllı mobil cihazlara yükledikleri mobil uygulamalar ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak istemektedir.

Bilişim Burada 'nın IOS Telefon ve Tablet, Android Telefon ve Tablet için yaptığı mobil uygulama çözümlerinin aşamaları nelerdir?

Başlangıç: Mobil uygulama çözümünü geliştirmeden önce ihtiyaçlara bağlı olarak projenin kapsamını belirliyor ve yapılacak işin çerçevesini tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde çiziyor.

Analiz: Projenin detaylı bir şekilde performans ihtiyaçlarını, risklerini ve proje takvimini ortaya koyuyor ve sonraki süreçlerde bunları sürekli olarak değerlendiriyor.

Tasarım Düzenleme: Mobil uygulama için gerekli tasarımları öncelikle eskiz olarak hazırlıyor. Üzerinde animasyonlar, renkler, fontlar ve güncel tasarım trendleri planladıktan sonra tasarımı buna uygun bir şekilde biçimlendiriyor.

Geliştirme: Geliştirme aşamasında mobil uygulamanın tasarımda belirlenen ekranları mock-up olarak düzenliyor, (ön yüz giydirmesi yapıyor) daha sonra ise bunun üzerine varsa web servis bağlantıları ve kodlama tarafıyla ilgili düzenlemeleri yapıyor.

Test: Bir mobil uygulama projesi, geliştirme işlemleri tamamlandıktan sonra test ekibi tarafından oluşturulan test senaryolarına göre detaylı bir fonksiyonel testten geçiriliyor. Varsa hatalar gideriliyor ve sonrasında müşteri testlerine gönderiliyor.

Uygulamanın Marketlere Yüklenmesi (Piyasaya Sürme): Tüm süreçleri tamamlanan mobil uygulama çözümü istenilen hesaplar üzerinden ilgili marketlere yükleniyor ve son kullanıcının beğenisine sunuluyor.

B&B Olarak ;

B&B yukarıdaki adımları izleyerek, hem son kullanıcının rahat kullanımına hem de kurumsal firmaların ihtiyaçlarına uygun dijital mobil uygulama çözümleri sağlıyor.

B&B fikirlerinizi, her platformu ayrı ayrı değerlendirip, kullanıcı deneyimlerinin farklılıklarını göz önünde bulundurarak, iPhone, iPad, Android telefon ve Android tabletler için hayal ettiğiniz şekilde hayata geçiriyor. Mobil uygulama çözümlerini geliştirirken son trendlere uygun tasarımlar yapan Medyasoft, geniş sürüm desteğiyle de fark yaratıyor.