Veri Bütünleştirme | Büyük Veri | Big Data

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

“Firmanızın bünyesinde bulunan tüm verileri hızla ve anında analiz ederek doğru kararlar alın, başarıya ulaşın.”

Firmanızın iş süreçlerinde sahip olduğu tüm verilerin anlamlandırılarak hızlı ve anlık kullanımı ile gerekli alanlarda etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Veri bütünleştirme işlemi; doğru reklam harcaması, müşteri davranışlarını tanıma, ürün/hizmet geliştirme gibi alanlarda sunduğu analiz imkanı ile firmanıza zaman kazandırarak, doğru kararlar almanızı sağlar.

Hız

İşiniz için gerekli olan verinin oluşturulma hızı iş süreçlerinde büyük önem taşımaktadır. Veri bütünleştirme yapılandırıldıktan sonra, herhangi bir veriye ulaşmak veya o veriyi geliştirmek bu alt yapı sayesinde hem çok hızlı hem de çok dinamik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Veri Zenginleştirme

Tekil verilerden zenginleştirilmiş, çok yönlü ve birçok ek anlam ifadelerini ortaya çıkartabilecek ek veri zenginleştirme özellikleri sunar.

Doğrulama

Zenginleştirilmiş veri kaynakları doğrulanmış, gerçek veriye çok daha yüksek olasılık oranları ile erişmenizi sağlar.

Çeşitlilik

Birçok alanda elde edilen verilerin birbiriyle ilişkilendirilmesi sonucunda tüm yapının analiz edilerek en yüksek oranlı doğruluğa sahip sonuçlara ulaşılmasını sağlar.

Hacim

Çok yönlü zenginleştirilmiş verinin anlık olarak genişleyebilir ve algoritmik olarak ek anlamlar ifade edebilir yüksek kapasiteli seviyelerde izlenmesini sağlar.