Kısa Dönem Personel Kiralama Hizmetleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
work

Kısa Dönem Personel Kiralama Hizmetleri

Personel kiralama hizmeti, firmanızın ihtiyaç duyduğu bilişim teknolojileri elemanlarını out source yönetimi ile size sağlayarak, sizin sadece kendi işinize odaklanmanızı sağlar. Yeni bir IT departmanı kurmak veya nitelikli bilişim teknolojileri elemanları bulmak çoğu zaman masraflı ve uzun zaman alan bir süreçtir. Ancak B&B 'nın uzman kiralama hizmeti ile firmanız için yetkin olmadığınız konularda alanında uzman bilişim teknoloji elemanları kiralayabilir ve firmanızın tüm bilişim teknolojileri operasyonlarında nitelikli iş gücüne sahip olursunuz.

BT uygulamalarının sorunsuz bir şekilde işletilmesinin garantisini veren B&B, minimum maliyetle maksimum verimliliği hedefleyerek tasarruf etmenize olanak sunmaktadır. Mevcut veya olası sorunların tespit edilmesinde ve çözümünde 7 gün 24 saat B&B'nın uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

Dış kaynak kullanımı sayesinde, kurum içi iş bölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunluğu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firma ise tamamen kendi sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Avantajlarımız Neler ?

  • Süreli ve proje hedeflerine odaklı işe alım yapılabilir.
  • Uzman personel kaynağını seçme ve kullanma imkânı sunar.
  • Operasyonel verimlilik, yani firmanın ana faaliyet alanlarına yoğunlaşması sağlanmış olur.
  • Kiralanan personele fazla mesai ücreti ödenmez.
  • Kurumun uygulama risklerinin paylaşılması sağlanır.
  • Kiralanan personele kıdem veya ihbar tazminatı ödenmez.