Sunucu Barındırma

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

Kurumsal bilişim altyapınızı güvenilir ve profesyonel bir ortamda barındırın !

B&B , işletmelerin bilişim altyapılarını güvenli ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmesine olanak sağlayan kurumsal sunucu barındırma hizmetidir. Yüksek performanslı sunucu barındırma hizmetimiz ve diğer veri merkezi ürünlerimiz ile birlikte profesyonel BT altyapısını çok daha ekonomik bütçeler ile gerçekleştirin.

Sunucu Barındırma Nedir?

Kurum ya da kişi olarak kendilerine ait fiziksel sunucularının yedekli, güvenli internet, kesintisiz enerji ve iklimlendirme altyapısına sahip bir veri merkezinde barındırılmasına Sunucu Barındırma denir. Sunucu barındırma hizmetinin verildiği veri merkezleri profesyonel olarak hazırlanmış ve kesintisiz yayını garanti altına alabilecek teknik imkanlara sahip olmalıdır. Aynı zamanda tüm veri merkezi bileşenlerinin de devamlı takibinin yapılması büyük öneme sahiptir.

B&B Barındırma Farkı

üksek kaliteli internet erişimi veren, enerji ve iklimlendirme tarafında %100 yedekli çalışan bu altyapıdan sorunsuz bir hizmet almış olacaksınız.Ayrıca veri merkezi hizmetinin üzerinde sistem ve network tarafındaki üstün deneyimi sayesinde vermiş olduğu katma değerli özel servisler ile hizmet kalitesini bir kat daha arttırmakta ve kurumsal müşterilerine "Datacenter, Network, Sistem" üçlüsünü en mükemmel şekilde sunabilmekteyiz.