E-Ticaret Çözümleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

E-Ticaretin Dünyada ve Ülkemizde Gelişimi

E -ticaret internetten bilgilerinizi kullanarak alışveriş yapılan bir platformlar topluluğudur. 1983’ten sonra internetin kurulması ve yaygınlaşmasıyla beraber Amazon, Ebay, Wish gibi birçok e ticaret sitesi kurulmuş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. E -ticaret internetin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte kullanılmaya başlamıştır. İnsanlar başlarda e ticarete soğuk baksalar da zamanla e ticaret kullanımı artmış ve 7’den 70’e herkes internet üzerinden alışveriş yapmaya başlamıştır. İnsanların en büyük korkusunun bilgilerinin çalınması olduğu bu günlerde, özellikle bazı influencerların önerileriyle birlikte başta kadınların ön yargıları kırılmış, ardından internet kullanan çoğu insan alışveriş yapmaya başlamıştır. Türkiye’de ise e ticaretin yaygınlaşması ise daha uzun sürmüş ve hâlâ tam olarak adapte olunamamıştır.

B&B Olarak ;

E-Ticaret Çözümlerimizle online satış yaparak müşteri kitlesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunarak profesyonel bir e-ticaret sitesi kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

B&B ile E-Ticaret ile internet üzerinden satış yaparak düşük maliyet ile satışlarınızı katlayın, kârlılığınızı arttırın.