SDWAN Yönetimi

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

Bilişim Burada, SD-WAN çözümü ile farklı coğrafi konumlarda şubeleri bulunan, veri merkezleri ve cihazların ağ bağlantılarını tek merkezden esnek, daha hızlı ve yüksek fiyat performansı ile yönetmek isteyen firmalar için akıllı donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

SD-WAN Avantajları

Merkezi Kontrol Edilebilirlik

  • SD-WAN altyapısı sayesinde firmanızın veri merkezleri ve cihazları arasındaki trafiğin kontrolünün tek merkezden yönetebilmesi sorunların hızlı çözülmesine olanak sağlar. Sorunların hızlı çözülmesi ile BT personelinin operasyon yükü azaltılır böylece olası performans kayıplarının önüne geçilerek daha verimli bir çalışma ortamı sunulur.

Güvenlik

  • SD-WAN teknolojisinde kullanılan veri şifreleme/maskeleme sayesinde verilerinizin güvenliği sağlanmış olur. Ayrıca ağ yapılarında kullanılan şifreleme yöntemi sayesinde siber saldırıların önüne geçilmiş olur.

Maliyet

  • SD-WAN çözümümüzde internet hızının yüke göre dağıtılarak yüksek performansta kalması, ağ trafiğinin de optimum trafik altyapısı ile yönetilmesi sağlanmaktadır. Yük ve hıza göre trafik dağılımı hem internet giderlerinde hem de ağ trafiği için gerekli donanımsal altyapı yatırımlarında firmanıza maliyet avantajı kazandırır.