Bakım Anlaşması

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Kurumsal Bakım Anlaşması

İşletmeler büyüdükçe yada güncellemeler yaptıkça, teknolojinin kolaylıklarından faydalanmak, güvenlik tarafında mecburi güncellemer ve sistemlerini daha çağdaş tutmak adına sistem kurulumu veya sitem yenileme çalışmaları yapmaktadırlar. Ancak bu noktadan sonra süreklilik ve sistemlerini etkin bir şekilde kullanmaları gerekir. Lakin zaman zaman sorunlarda yaşanacakır. Bu sorunlar işlerliği ve işlerin sürekliliğini aksatacaktır. Bu noktada İşletmeler yaşanacak sorunlara en hızlı bir şekilde müdahale edilmesini isteyeceklerdir.

Bilgi işlem personellerin işletmedeki tüm elektronik sistemleri bilmesi ve arızalara müdahale edebilmesi için farklı uzmanlıklara sahip birden fazla BT personeline ihtiyaç vardır. Ancak bunun yerine tüm yazılım ve donanımsal sistemlerin periyodik olarak bakım, onarım hizmetleri için dışarıdan yardım alınması daha mantıklı bir çözümdür. İşletmelerin bu noktada çözüm buldukları, müşteri ve yüklenici firma arasında yapılan bakım sözleşmelere kurumsal bakım anlaşması denir.

Bilişim Burada olarak profesyonel ekibimizle bakım ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kurumlara en büyük tavsiyemiz Kurumsal Teknik Servis Bakım Anlaşması yapmalarıdır. Kurumsal Teknik Bakım Anlaşması yaparak, sisteminizin periyodik olarak kontrol edilmesini ve temizlenmesini sağlayacağınız gibi, yaşadığınız sorunlara gerek uzak erişimle gerekse yerinde müdahale ile kesintisiz ve hızlı destek hizmeti alarak, sistemlerinizi hem güvende tutmuş hem de devamlılık sağlamış olursunuz.Bilişim Burada olarak güvenlik, sistem ve network olmak üzere üç başlık altında bakım hizmeti vermekteyiz. İşletmelerin talepleri doğrultusunda bu bakımların hangilerini almak istediklerini belirleyerek başlıyoruz. sonraki aşamada ise bakımın yerinde, uzaktan ya da sürekli olarak mı yapılacağını işletmenin isteği ile beraber belirliyoruz. Kaç saat, nerede gibi ayrıntıların yanı sıra acil durumlarda gerek yerinden gerekse uzaktan müdahale ediyoruz.

  • Kurumsal Bakım Anlaşmasının İşletmelere Faydaları nelerdir?

    Bilişim alanında kullanılan cihaz ve yazılımların önemi ve maliyeti oldukça önemli bir kapsamasından kaynaklı işletmeler bu konuda oldukça dikkatli olmalıdırlar. Karya teknoloji olarak cihazlarda oluşan arıza durumlarında,teknik destek veya müdahale gerektiren durumlarda deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle kurumsal bakım anlaşması alanında hizmet vermekteyiz. Bu nedenle yapacağınız kurumsal bakım anlaşması kapsamında yer alan her türlü hizmeti size daha hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

  • Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

    Özellikle çok kullanıcı, veri depolama alanı fazla olan, vilgi givenliği konusunda önemli bilgilere sahip, donanım olarak yüksek maliyetli işletmeler mutlaka Kurumsal Bakımj Anlaşması yaptırmalıdır. Sunucu , sistem odası, Firewall, Dlp gibi yazılım ve donanımlara sahip, internet yada bulut ortamında çalışan, bilgisayar kullanıcısı fazla ve bilgileri mutlaka yüksek güvenlikli olarak korunması gereken işletmeler, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerine sahip, büyüyen yada büyüyeceğini öngören her işletme bu hizmetle oluşabilecek sorunlara ve sitemlerinin güvenliğine bunun yanında cihazların uzun süre kullanılabilmesi için, Kurumsal Bakım Anlaşması ile bunların önüne geçebilirler.

image