Dijital Dönüşüm

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
work

Dijital dönüşüm nedir?

Dijital Dönüşüm; dijital teknolojilere sahip olmanın yanı sıra bu teknolojilerin toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara entegre edilip değer yaratılması anlamına geliyor. Dijital dönüşüm, yalnızca modern teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanılması olmayıp, teknolojik yeniliklerle başlayan bir süreci ifade ediyor. Bu süreçte yönetim anlayışının, kurum kültürünün ve iş modellerinin de yenilenmesi oldukça önemli. İşletmeler dijital dönüşüm sürecinde strateji oluşturmaktan satış döngüsünün analizine, iletişim dilinin modernizasyonundan dış pazarlara açılım stratejilerinin geliştirilmesine birçok konuda danışmanlığa ihtiyaç duyuyor.

Dijital dönüşüm danışmanlığı nedir?

Bilişim Burada , dijital dönüşüm danışmanlığı hizmeti ile işletmelere rehberlik ederek dijital dönüşüm yolculuğunda eşlik ediyor. Bu sayede işletmeler, dijital dönüşüm açısından ne seviye olduğunu görme fırsatı bulduğu gibi, hem müşterilerine hem işletmeye sağlayacağı avantajları netleştirebiliyor.Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmeti ile tüm sürecin otomatize edilmesi, yeni nesil teknolojiler sayesinde ürün ve hizmet kalitesinin artırılması ve pazarlama alanlarının genişletilip sürdürülebilir altyapılara kavuşturulabilmesi sağlanıyor.

Dijital dönüşümün faydaları nelerdir?

Dijital dönüşüm, ülke ekonomisinin niteliği, gelişimi ve rekabet gücü üzerinde olumlu etkide bulunuyor. Bu nedenle ülkelerin dijital dünyaya ayak uydurabilmesi için ülkede faaliyet gösteren tüm işletmelerin dijital dönüşüm için adım atması önem taşıyor. Dijital dönüşüm sürecini başlatarak geleneksel olanın karşısında yeniyi kullanan işletmeler bir adım öne geçiyor.

Dijital dönüşüm şirket içindeki bir alan veya bölümde teknolojiyi uygulamak değil, dijitalleşmeyi bütün olarak ele alarak şirket kültürü haline getirmek anlamına geliyor. Dolayısıyla dijital dönüşüm, iş modeli ve iş süreci dönüşümüyle akıllı üretim ve örgütsel dönüşümden oluşan bir süreci ifade ediyor.

B&B olarak neler yapıyoruz ?

  • Sürdürülebilir kültür ile verimlilikte artış sağlıyoruz.
  • İşinizi geleceğe taşıyoruz.
  • Dijital dönüşüm yolculuğunda doğru noktadan başlamanızı sağlıyoruz.
  • Daha sağlam bir temelle yükselmenizi destekliyoruz.