Raporlama ve İzlem | BI Tools

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

Businesss Intelligence Tools (İş Zekası Araçları) , firmanın yapısı içerisinde bulunan ve gerçekleşen faaliyetlerde sahip olduğu verileri, analiz etme, düzenleyerek dönüştürme ve hızlı bir şekilde raporlama görevlerinden sorumlu olarak kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmış bir uygulama yazılımıdır.

Raporlama ve İzlem / BI Tools Ne İşe Yarar?

Bir firmanın yapı ve işleyişine uygun şekilde özel olarak tasarlanan BI Tools, firmanın yapısal yönetimi, performans ölçümü ve denetimi alanlarında doğru veriye kapsamlı bir şekilde erişimi sağlar.

Kazanımlar

Anlık Ölçülebilirlik

  • BI Tools tüm denetim mekanizmalarıyla eş zamanlı iletişim altyapısına sahip Big Data entegrasyonu ile çalıştığı için tüm süreçlerin işleyişine dair anlık bildirimler sunar.

Denetim

  • Firmanın bünyesinde gerçekleşen tüm faaliyetlerin ilgili kişiler tarafından yetkilerine bağlı olarak anlık ilgili rapor ve müdahale modeline erişim sağlar.

Ölçüm

  • Özelleştirilmiş analiz yapısı ile iş-performans ölçümünü kolaylaştırarak, firma bünyesinde bulunan verilere yüksek doğruluk oranı ve anlık olarak ulaşımı sağlar.

Yönetim

  • İş yapısına uygun olarak oluşturulan raporlar ve izleme ekranları ile olası problemlerin öngörülmesi ve problem anında hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Verdiğiniz Kararların Sonuçlarını Net Bir Şekilde Ölçün.