Yeni
IROMX BTL-36SSF 360MM LGA1700/AM5 SOKET SIVI SOĞUTMALI CPU FAN ARGB
IROMX BTL-36SSF 360MM LGA1700/AM5 SOKET SIVI SOĞUTMALI CPU FAN ARGB
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 5+ adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
5+
IROMX BTL-36SSF
| Kategori | Özellik |
| Uyumlu Soketler | Intel: LGA2011/2011-V3, 1700, 115X, 1200, 2066 |
| AMD: AM5, AM4, AM3, FM1, FM2 | |
| Fan Özellikleri | |
| Fan Boyutu | 120 x 120 x 25 mm |
| Anma Voltajı | DC 12V |
| Çalışma Voltajı Aralığı | DC 7.0V - 13.8V |
| Anma Akımı | 0.37A (maks.) |
| Kilitli Akım | 0.35A (maks.) |
| Güç Tüketimi | 4.44W |
| Rulman Sistemi | Sleeve bearing fan (Kovan rulman) |
| Fan Bağlantısı | 4 Pin (PWM) / 4 Pin (PWM) + 5V 3PIN |
| Dönüş Hızı | 600 - 1800 RPM (PWM) ±%10 |
| Gürültü Seviyesi | 36.90 dB (maks.) |
| Ömür | 40.000 saat |
| Hava Akışı | 58 CFM ±%10 |
| Hava Basıncı | 1.35 mm-H2O ±%10 |
| Su Soğutma Sistemi | |
| Su Çıkış Boyutu | 393 x 120 x 27 mm |
| Radyatör Malzemesi | Tam alüminyum |
| Su Bloğu Yapısı | 12 adet 16 mm genişliğinde radyatör borusu |
| Pompa Boyutları | 60 x 60 x 42 mm |
| Pompa Voltaj Aralığı | DC 7.0V - 13.8V |
| Pompa Anma Voltajı | DC 12V |
| Pompa Hızı | 2700 ±10% RPM |
| Pompa Rulmanı | Paslanmaz çelik rulman |
| Pompa Ömrü | 40.000 saat |
| Pompa Gürültüsü | 26.9 dB |
| Pompa Akımı | 0.25A (maks.) |
| Pompa Güç Tüketimi | 2.4W |
| Pompa Bağlantısı | 5V 3PIN |
| Maksimum Güç Tüketimi | 260W |
| Soğutma Borusu Uzunluğu | 420 mm |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2152.5 | 4305 |
| 3 | 1465 | 4395 |
| 4 | 1117.5 | 4470 |
| 5 | 908 | 4540 |
| 6 | 772.5 | 4635 |
| 7 | 671.43 | 4700 |
| 8 | 597.5 | 4780 |
| 9 | 540.56 | 4865 |
| 10 | 494.5 | 4945 |
| 11 | 456.36 | 5020 |
| 12 | 424.17 | 5090 |
