Tükendi
INTEL COFFEE LAKE I3-10100 3.6Ghz 6MB 1200Pin IŞLEMCI BOX
INTEL COFFEE LAKE I3-10100 3.6Ghz 6MB 1200Pin IŞLEMCI BOX
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 25 Mayıs Pazartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
INTEL COFFEE LAKE İ3-10100 3.6Ghz 6MB 1200Pin IŞLEMCI BOX

| Kategori | Intel İşlemci |
| Fiziksel Çekirdek | Dört |
| Üretici Kodu | CM8070104291317SRH3N |
| Mantıksal Çekirdek | Sekiz |
| İşlemci Serisi | Core i3 |
| İşlemci Hızı | 3.6 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 4,30 GHz |
| L3 Ön Bellek | 6 MB |
| Soket Tipi | 1200 Pin |
| Üretim Mimarisi | 14 nm |
| Azami Güç Tüketimi | 65 W |
| Tümleşik Grafik | Intel® UHD 630 Grafik |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Tümleşik Grafik Hızı | 350 MHz ~ 1.10 GHz |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2500 | 5000 |
| 3 | 1701.67 | 5105 |
| 4 | 1297.5 | 5190 |
| 5 | 1055 | 5275 |
| 6 | 896.67 | 5380 |
| 7 | 779.29 | 5455 |
| 8 | 693.75 | 5550 |
| 9 | 627.78 | 5650 |
| 10 | 574.5 | 5745 |
| 11 | 530 | 5830 |
| 12 | 492.92 | 5915 |
