Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
FSP NC5 120MM AMD/INTEL 1851p/1700p/AM5/AM4 6 BAKIR BORULU İŞLEMCİ SOĞUTUCU
FSP NC5 120MM AMD/INTEL 1851p/1700p/AM5/AM4 6 BAKIR BORULU İŞLEMCİ SOĞUTUCU
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 10+ adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Nisan Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
10+
FSP NC5
Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 6 Isı Borusu
Premium Kalite 120mm ARGB Fan
Sessiz Çalışma Tasarımı
Kompakt Boyut ve Kolay Kurulum
Boyutlar (UxGxY): 120 x 73 x 149 mm
| Model | NC5 |
| CPU Destekli Platformlar | Intel LGA: 1851/1700/1200 /AM4/AM5 |
| Boyutlar (UxGxY) | 120x73x149mm |
| Isı Emici Boyutları (UxGxY) | 120x47x149mm |
| Fan Boyutları (U x G x Y) | 120x120x25mm |
| Ağırlık | 481 gr |
| Isı Emici Malzemesi | Alüminyum Alaşımı |
| Isı borusu | 6mm x 6 ADET Doğrudan Temaslı |
| Fan Hızı | 800-1600 RPM (PWM) ± %10 |
| Rulman Tipi | HDB |
| Fan Hava Akışı | 52,8 CFM |
| Statik Basınç | 1,32 mmH2O ± %10 |
| Gürültü Seviyesi | 31,5 dBA ± %10 |
| Anma Gerilimi | 12 VDC |
| Led | ARGB |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 550 | 1100 |
| 3 | 375 | 1125 |
| 4 | 285 | 1140 |
| 5 | 232 | 1160 |
| 6 | 197.5 | 1185 |
| 7 | 171.43 | 1200 |
| 8 | 152.5 | 1220 |
| 9 | 138.33 | 1245 |
| 10 | 126.5 | 1265 |
| 11 | 116.36 | 1280 |
| 12 | 108.33 | 1300 |

