Tükendi
Tükendi
Tükendi
BROTHER HL-1211W-2T MONO LAZER USB/WIFI A4 YAZICI 2 TAM DOLU TONERLİ
BROTHER HL-1211W-2T MONO LAZER USB/WIFI A4 YAZICI 2 TAM DOLU TONERLİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Mayıs Salı günü kargoda
STOK MİKTARI
0
BROTHER HL-1211W-2T MONO LAZER USB/WIFI A4 YAZICI 2 TAM DOLU TONERLİ

| Teknik Özellikler | |
| Kategori | : Siyah Laser |
| Marka | : Brother |
| Yazıcı Tipi | : Tek Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | : Lazer |
| Baskı Hızı (ppm) | : Max: 20 Sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | : 2400 x 600dpi |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | : Ayda 250-1800 Sayfa |
| Baskı Boyutu | : A4 + A5 |
| İşlemci | : 200 MHZ |
| Bellek | : 32 MB |
| Kağıt Kapasitesi | : 150 Sayfa |
| Çift Taraflı Baskı | : Yok |
| Fotokopi Özelliği | : Yok |
| Faks Özelliği | : Yok |
| Tarama Özelliği | : Yok |
| Network Bağlantı | : Yok |
| Wi-Fi | : Var |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | : 1 x USB 2.0 |
| Wi-Fi | |
| Gürültü Seviyesi | : 51 dB |
| Güç Gereksinimi | : Max: 380 W |
| Boyutları (e x d x y) mm | : 340 mm x 238 mm x 189 mm |
| Ağırlık | : 4,6 Kg |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 3865 | 7730 |
| 3 | 2630 | 7890 |
| 4 | 2005 | 8020 |
| 5 | 1631 | 8155 |
| 6 | 1386.67 | 8320 |
| 7 | 1204.29 | 8430 |
| 8 | 1072.5 | 8580 |
| 9 | 970 | 8730 |
| 10 | 888 | 8880 |
| 11 | 819.09 | 9010 |
| 12 | 761.67 | 9140 |
