Tükendi
AMD RYZEN 9 7900X3D 4.40 GHZ 128MB RADEON GRAFİK AM5 İŞLEMCİ 120W
AMD RYZEN 9 7900X3D 4.40 GHZ 128MB RADEON GRAFİK AM5 İŞLEMCİ 120W
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 25 Mayıs Pazartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
AMD RYZEN 9 7900X3D 4.40 GHZ 128MB RADEON GRAFİK AM5 İŞLEMCİ 120W
| Kategori | AMD İşlemci |
| Marka | AMD |
| Üretici Kodu | 100-100000909WOF |
| İşlemci Serisi | Ryzen 9 |
| Soket Tipi | AM5 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Fiziksel Çekirdek | Oniki |
| İşlemci Nesil | AMD Ryzen™ 9 İşlemci |
| Mantıksal Çekirdek | Yirmidört |
| İşlemci Hızı | 4.4 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 5.6GHz |
| L1 Ön Bellek | 768KB |
| L2 Ön Bellek | 12MB |
| L3 Ön Bellek | 128 MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 5 nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi | 120W |
| Tümleşik Grafik | AMD Radeon™ Grafik |
| Tümleşik Grafik Hızı | 2.2GHz |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12645 | 25290 |
| 3 | 8605 | 25815 |
| 4 | 6561.25 | 26245 |
| 5 | 5334 | 26670 |
| 6 | 4536.67 | 27220 |
| 7 | 3940.71 | 27585 |
| 8 | 3509.38 | 28075 |
| 9 | 3173.33 | 28560 |
| 10 | 2905 | 29050 |
| 11 | 2680 | 29480 |
| 12 | 2492.08 | 29905 |
