Tükendi
Tükendi
Tükendi
VIEWSONIC PA503X DLP XGA 1024X768 3800AL 1XHDMI 3D 22000:1 HOPARLÖR PROJEKSİYON
VIEWSONIC PA503X DLP XGA 1024X768 3800AL 1XHDMI 3D 22000:1 HOPARLÖR PROJEKSİYON
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Bağlantı Türü | Hdmi |
| Boyutlar | (GxDxY) Ayar Ayağı ile: 294x218x110mm Packing Dimensions: 365x300x188mm |
| Işık Gücü | 3800 AL |
| Girişler | Bilgisayar girişi (bileşenlerle paylaşımlı): 2 Kompozit: 1 HDMI: 1 (HDMI 1.4/ HDCP 1.4) Ses girişi (3,5 mm): 1 |
| Kablosuz Özelliği | - |
| Lamba Tipi | Led |
| 3D Özelliği | - |
| Çözünürlük | 1024 x 768 (XGA) |
| Model Link | https://www.viewsonic.com/tr/products/projectors/PA503X#specs |
| Gürültü | Duyulabilen Gürültü (Normal): 31dB Audible Noise (Eco): 27dB |
| Çıkışlar | Monitör çıkışı: 1 Audio-out (3.5mm): 1 Hoparlör: 2W |
| Ağırlık | Net Ağırlık: 2.2kg Gross Weight: 3.24Kg |
| Marka | Viewsonic |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 9820 | 19640 |
| 3 | 6681.67 | 20045 |
| 4 | 5095 | 20380 |
| 5 | 4142 | 20710 |
| 6 | 3522.5 | 21135 |
| 7 | 3060 | 21420 |
| 8 | 2725 | 21800 |
| 9 | 2464.44 | 22180 |
| 10 | 2256 | 22560 |
| 11 | 2080.91 | 22890 |
| 12 | 1935 | 23220 |
