Tükendi
Tükendi
Tükendi
QNAP TS-873AEU-RP-4G RAM 8 HDD YUVALI RACK NAS
QNAP TS-873AEU-RP-4G RAM 8 HDD YUVALI RACK NAS
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Mayıs Pazartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Bellek Yuvası | 2x |
| Maksimum Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Yuvaları | 3.5 inch |
| Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (2.5G/1G/100M) |
| Maksimum Disk Kapasitesi | 144 TB |
| İşlemci | AMD Ryzen™ Yerleşik V1500B 4 çekirdekli/8 iş parçacıklı 2,2 GHz işlemci |
| İşletim Sistemi | QuTS hero h5.0.0 |
| Usb 3.2 | 4x |
| Bellek | 4 GB SODIMM DDR4 (1 x 4 GB) |
| Maksimum Takılabilir Disk Adedi | 8x |
| Kasa | Rackmount |
| Raid Desteği | Raid 0 |
| Usb 3.0 | - |
| Usb 2.0 | - |
| Model Link | https://www.qnap.com/tr-tr/product/ts-873aeu-rp/specs/hardware |
| Marka | Qnap |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73440 | 146880 |
| 3 | 49976.67 | 149930 |
| 4 | 38102.5 | 152410 |
| 5 | 30978 | 154890 |
| 6 | 26346.67 | 158080 |
| 7 | 22887.14 | 160210 |
| 8 | 20380.63 | 163045 |
| 9 | 18431.11 | 165880 |
| 10 | 16871.5 | 168715 |
| 11 | 15563.18 | 171195 |
| 12 | 14472.92 | 173675 |
