Tükendi
QNAP TS-473A-8GB RAM 4 HDD YUVALI TOWER NAS (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)
QNAP TS-473A-8GB RAM 4 HDD YUVALI TOWER NAS (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Mayıs Pazartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşletim Sistemi | QTS5.2.3 |
| Raid Desteği | JBOD, Tek, RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| Maksimum Disk Kapasitesi | 24 Tb |
| Disk Yuvaları | 3.5 inch |
| Bellek Yuvası | 2x |
| İşlemci | AMD Ryzen™ Embedded V1500B 4 çekirdek/8 iş parçacıklı 2,2 GHz işlemci |
| Bellek | 8 GB SODIMM DDR4 (1 x 8 GB) |
| Kasa | Tower |
| Maksimum Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Usb 3.0 | - |
| Usb 3.2 | 4x |
| Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (2.5G/1G/100M) |
| Maksimum Takılabilir Disk Adedi | 4x |
| Model Link | https://www.qnap.com/en/product/ts-473a/specs/software |
| Usb 2.0 | - |
| Marka | Qnap |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29052.5 | 58105 |
| 3 | 19770 | 59310 |
| 4 | 15073.75 | 60295 |
| 5 | 12255 | 61275 |
| 6 | 10422.5 | 62535 |
| 7 | 9054.29 | 63380 |
| 8 | 8062.5 | 64500 |
| 9 | 7291.11 | 65620 |
| 10 | 6674.5 | 66745 |
| 11 | 6156.82 | 67725 |
| 12 | 5725.42 | 68705 |
