Yeni
Yeni
Yeni
QNAP TS-233-2GB RAM 2 HDD YUVALI TOWER NAS (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)
QNAP TS-233-2GB RAM 2 HDD YUVALI TOWER NAS (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 19 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Mayıs Pazartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
19
| Maksimum Disk Kapasitesi | - |
| Disk Yuvaları | 3.5 inch |
| Bellek Yuvası | 1x |
| Kasa | Tower |
| Usb 2.0 | 2x |
| İşletim Sistemi | QTS 5.0.0 |
| Bellek | 2 GB DDR4 |
| Usb 3.0 | - |
| Raid Desteği | Raid 0, Raid 1, JBOD |
| Model Link | https://www.qnap.com/tr-tr/product/ts-233/specs/hardware |
| Ethernet | Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (RJ45) |
| Maksimum Takılabilir Disk Adedi | 2x |
| Maksimum Bellek Kapasitesi | 2 GB |
| İşlemci | ARM 4 çekirdekli Cortex-A55 2.0GHz işlemci |
| Usb 3.2 | 1x |
| Marka | Qnap |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6845 | 13690 |
| 3 | 4656.67 | 13970 |
| 4 | 3551.25 | 14205 |
| 5 | 2887 | 14435 |
| 6 | 2455 | 14730 |
| 7 | 2132.86 | 14930 |
| 8 | 1899.38 | 15195 |
| 9 | 1717.78 | 15460 |
| 10 | 1572 | 15720 |
| 11 | 1450.45 | 15955 |
| 12 | 1348.75 | 16185 |
