Tükendi
Tükendi
LENOVO THINKSYSTEM SR650 V3 SILVER 4510 1X32GB 1X1100W 7D76A065EA 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKSYSTEM SR650 V3 SILVER 4510 1X32GB 1X1100W 7D76A065EA 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Maksimum Disk Sayısı | - |
| Lan | - |
| Sabit Disk Türü | - |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Kasa Tipi | Rack |
| Optik Sürücü | - |
| Güç Kaynağı | 1100 Watt x1 |
| Grafik | |
| Chipset | - |
| Ram Tipi | DDR5 4800MHz |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Sabit Disk Kapasite | - |
| Ram Slot Sayısı | - |
| Raid Desteği | Var |
| Ram | 1x32GB |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Boyutlar | |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Seri Port | - |
| Usb Port | - |
| Ram Frekansı | 4800MHz |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Disk Standardı | - |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 146515 | 293030 |
| 3 | 99703.33 | 299110 |
| 4 | 76015 | 304060 |
| 5 | 61802 | 309010 |
| 6 | 52562.5 | 315375 |
| 7 | 45659.29 | 319615 |
| 8 | 40659.38 | 325275 |
| 9 | 36770 | 330930 |
| 10 | 33659 | 336590 |
| 11 | 31049.09 | 341540 |
| 12 | 28874.17 | 346490 |
