LENOVO THINKSYSTEM SR630 SILVER 1U 4510 1X32GB 1X1100W 7D73A03VEA 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKSYSTEM SR630 SILVER 1U 4510 1X32GB 1X1100W 7D73A03VEA 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Boyutlar | |
| Seri Port | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Ram Tipi | DDR5 4800MHz |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Sabit Disk Kapasite | - |
| Sabit Disk Türü | - |
| Raid Desteği | - |
| Chipset | - |
| Disk Standardı | - |
| Maksimum Disk Sayısı | - |
| Ram | 1x32GB |
| Usb Port | - |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Ram Frekansı | 4800MHz |
| Optik Sürücü | - |
| Ram Slot Sayısı | - |
| Lan | - |
| Güç Kaynağı | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Grafik | |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97430 | 194860 |
| 3 | 66300 | 198900 |
| 4 | 50548.75 | 202195 |
| 5 | 41097 | 205485 |
| 6 | 34952.5 | 209715 |
| 7 | 30362.86 | 212540 |
| 8 | 27037.5 | 216300 |
| 9 | 24451.11 | 220060 |
| 10 | 22382.5 | 223825 |
| 11 | 20646.82 | 227115 |
| 12 | 19200.42 | 230405 |
