LENOVO THINKSYSTEM SR250 7DCLA00LEA V3 INTEL XEON E-2434 1x16GB 1X800W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKSYSTEM SR250 7DCLA00LEA V3 INTEL XEON E-2434 1x16GB 1X800W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 1 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
1
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| Sabit Disk Kapasite | - |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Optik Sürücü | - |
| Ram Tipi | DDR5 4400MHZ UDIMM |
| Boyutlar | |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon E-2434 |
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Güç Kaynağı | 800 Watt x 1 |
| Disk Standardı | - |
| Açıklama-2 | |
| Ram Frekansı | 4400 mhz |
| Raid Desteği | Yazılım RAIDi Intel® VROC 6.x |
| Seri Port | - |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| Sabit Disk Türü | - |
| Açıklama | |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128GB |
| Ram | 16GB |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Usb Port | - |
| Chipset | - |
| Grafik | |
| Maksimum Disk Sayısı | 8 |
| İşlemci | Intel Xeon E-2434 3.4G, 4C/8T, 8M Cache, Turbo, HT (55W) DDR5-4800 |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 57865 | 115730 |
| 3 | 39376.67 | 118130 |
| 4 | 30021.25 | 120085 |
| 5 | 24408 | 122040 |
| 6 | 20759.17 | 124555 |
| 7 | 18032.86 | 126230 |
| 8 | 16058.13 | 128465 |
| 9 | 14521.67 | 130695 |
| 10 | 13293 | 132930 |
| 11 | 12262.27 | 134885 |
| 12 | 11403.33 | 136840 |
