Tükendi
Tükendi
Tükendi
LENOVO THINKSTATION WS P3 I7-13700K 2X16GB 1X1TB SSD 1X750W NVIDIA T1000 8GB 30GS005WTR W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKSTATION WS P3 I7-13700K 2X16GB 1X1TB SSD 1X750W NVIDIA T1000 8GB 30GS005WTR W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Model Link | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P3_Tower?M=30GS005WTR |
| Bellek | 4 DDR5 DIMM yuvası, 2 kanal kapasitesi 128 GB`a kadar (4x 32 GB DDR5 UDIMM) |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 8GB |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-13700K |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Özelliği | İşlemci: Intel® Core™ i7-13700K, 16C (8P + 8E) / 24T, Maksimum Turbo 5,4 GHz`e kadar, P-core 3,4 / 5,3 GHz, E-core 2,5 / 4,2 GHz, 30 MB İşlemci Soketi: 1x FCLGA1700 |
| Garanti | 3 Yıl |
| Giriş Çıkışlar | Ön Port: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), yalnızca veri aktarımı 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x kulaklık / mikrofon kombo girişi (3,5 mm) 1x mikrofon (3,5 mm) Arka Port: 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), biri Akıllı Güç Açmayı destekler 1x HDMI® 2.1 TMDS 2x DisplayPort™ 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x hat çıkışı (3,5 mm) |
| Sabit Disk | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performans NVMe® Opal |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Boyutu | - |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 52955 | 105910 |
| 3 | 36035 | 108105 |
| 4 | 27473.75 | 109895 |
| 5 | 22337 | 111685 |
| 6 | 18997.5 | 113985 |
| 7 | 16502.14 | 115515 |
| 8 | 14695 | 117560 |
| 9 | 13289.44 | 119605 |
| 10 | 12165 | 121650 |
| 11 | 11221.82 | 123440 |
| 12 | 10435.83 | 125230 |
