Tükendi
Tükendi
Tükendi
LENOVO THINKSTATION WS P3 30GS001ETR I9-13900K 2X8GB 1X1TB SSD 1X750W NVIDIA RTXA2000 12GB W11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKSTATION WS P3 30GS001ETR I9-13900K 2X8GB 1X1TB SSD 1X750W NVIDIA RTXA2000 12GB W11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ i9-13900K, 24C (8P + 16E) / 32T, Max Turbo up to 5.8GHz, P-core 3.0 / 5.4GHz, E-core 2.2 / 4.3GHz, 36MB |
| Garanti | 3 Yıl |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 12 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Model Link | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P3_Tower?M=30GS001ETR |
| Sabit Disk | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performans NVMe® Opal |
| Bellek | 4 DDR5 DIMM yuvası, 2 kanal kapasitesi 128 GB`a kadar (4x 32 GB DDR5 UDIMM) |
| Ekran Kartı | 1x NVIDIA® RTX A2000 12 GB |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i9-13900K |
| Giriş Çıkışlar | Ön Port: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), yalnızca veri aktarımı 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x kulaklık / mikrofon kombo girişi (3,5 mm) 1x mikrofon (3,5 mm) Arka Port: 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), biri Akıllı Güç Açmayı destekler 1x HDMI® 2.1 TMDS 2x DisplayPort™ 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x hat çıkışı (3,5 mm) |
| Optik Sürücü | Yok |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56497.5 | 112995 |
| 3 | 38446.67 | 115340 |
| 4 | 29311.25 | 117245 |
| 5 | 23831 | 119155 |
| 6 | 20268.33 | 121610 |
| 7 | 17606.43 | 123245 |
| 8 | 15678.13 | 125425 |
| 9 | 14178.89 | 127610 |
| 10 | 12979 | 129790 |
| 11 | 11972.73 | 131700 |
| 12 | 11133.75 | 133605 |
