Tükendi
Tükendi
Tükendi
LENOVO THINKPAD NBW 21RS000BTX P16V G3 U7 255H 1X32G 1X1TB NVIDIA RTXPRO2000 BALCKWELL 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO THINKPAD NBW 21RS000BTX P16V G3 U7 255H 1X32G 1X1TB NVIDIA RTXPRO2000 BALCKWELL 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ekran Kartı Kapasitesi | 8GB |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| İşlemci Tipi | Intel® Core Ultra 7 255H |
| Bellek | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Sabit Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU |
| Giriş Çıkışlar | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.1, 140W input / 15W output 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x SD Express 7.0 card reader 1x Security keyhole |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Optik Sürücü | - |
| Açıklama | |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 70805 | 141610 |
| 3 | 48181.67 | 144545 |
| 4 | 36735 | 146940 |
| 5 | 29866 | 149330 |
| 6 | 25400.83 | 152405 |
| 7 | 22065 | 154455 |
| 8 | 19648.75 | 157190 |
| 9 | 17769.44 | 159925 |
| 10 | 16266 | 162660 |
| 11 | 15004.55 | 165050 |
| 12 | 13953.33 | 167440 |
