Tükendi
Tükendi
Tükendi
LENOVO 21MFS2MQ00 MWS P14s G5 AMD R7 PRO 16GB 5600MHz SODIMM 512GB SSD DOS 5 YIL YERİNDE GARANTİ
LENOVO 21MFS2MQ00 MWS P14s G5 AMD R7 PRO 16GB 5600MHz SODIMM 512GB SSD DOS 5 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşletim Sistemi | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşlemci Özelliği | P14S5A R7PRO 8840HS+725A PL |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Ekran Kartı Kapasitesi | - |
| Sabit Disk | 512GB SSD M.2 2280 G4 TLC OP |
| Giriş Çıkışlar | |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Kartı | AMD R7 PRO (2021) CPU label - Entegre Ekran Kartı |
| İşlemci Tipi | AMD R7 PRO (2021) CPU label |
| Garanti | 5 Yıl Yerinde Garanti |
| Bellek | 16GB DDR5 5600 SoDIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe SSD |
| Marka | Lenovo |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 25290 | 50580 |
| 3 | 17210 | 51630 |
| 4 | 13121.25 | 52485 |
| 5 | 10668 | 53340 |
| 6 | 9072.5 | 54435 |
| 7 | 7881.43 | 55170 |
| 8 | 7018.13 | 56145 |
| 9 | 6346.67 | 57120 |
| 10 | 5810 | 58100 |
| 11 | 5359.55 | 58955 |
| 12 | 4983.75 | 59805 |
