Tükendi
Tükendi
Tükendi
HPE DL380 GEN11 4410Y 1P 1X32GB MR408I-O 8SFF 8X2.5 1X1000W P52560-421 3YIL YERİNDE GARANTİ
HPE DL380 GEN11 4410Y 1P 1X32GB MR408I-O 8SFF 8X2.5 1X1000W P52560-421 3YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşlemci | Intel Xeon-S 4410Y CPU 12 Core (2.00GHz 30MB L3 Cache) |
| Güç Kaynağı | 1000w x 1 |
| Chipset | - |
| Boyutlar | |
| Usb Port | - |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 8TB |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Optik Sürücü | - |
| Uyumlu Aksesuarlar | 1.92 TB HPE 2.5" SATA SSD RI SFF BC MV P40499-B21, 32 GB DDR5 4800B-R HPE 2RX8 PC5 SMART KIT P43328-B21, 1000W HPE FLEX SLOT TITANIUM HOT PLUG P03178-B21, 960 GB HPE 2.5" SATA3 SSD RI SFF BC MV P40498-B21 |
| Ram Frekansı | 4800MHz |
| Raid Desteği | HPE MR408i-o Gen11 SPDM Storage Controller 4 MB Cache |
| Disk Standardı | Hot Plug, RPS, no IPD |
| Kasa Tipi | Rack |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Sabit Disk Kapasite | - |
| Ram Slot Sayısı | 32 SLOT |
| Maksimum Disk Sayısı | 8 |
| Ram | 1x32GB |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| Seri Port | - |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Silver |
| Grafik | |
| Lan | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP Adapte |
| Sabit Disk Türü | HDD - SSD - NVME |
| Ram Tipi | RDIMM |
| Açıklama | 3 yıl yerinde garanti |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101845 | 203690 |
| 3 | 69306.67 | 207920 |
| 4 | 52840 | 211360 |
| 5 | 42960 | 214800 |
| 6 | 36537.5 | 219225 |
| 7 | 31738.57 | 222170 |
| 8 | 28263.13 | 226105 |
| 9 | 25559.44 | 230035 |
| 10 | 23397 | 233970 |
| 11 | 21582.73 | 237410 |
| 12 | 20070.83 | 240850 |
