Yeni
Yeni
Yeni
HP WS B34JZES Z1 G1İ U9-285K 1X32GB 1TB SSD RTX 5070 12GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
HP WS B34JZES Z1 G1İ U9-285K 1X32GB 1TB SSD RTX 5070 12GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Nisan Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
3
| Ekran Boyutu | - |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 9 285K |
| Sabit Disk | SSD HP 1TB 2280 PCIe-4x4 Val M.2 |
| İşlemci Özelliği | U9 285K 5.70 24C 125W |
| Optik Sürücü | ODD 9.5 SM DVDRW Ultra Slim Tray |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 12 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Garanti | 5 Yıl Yerinde Garanti |
| Ekran Kartı | GFX SPL NVIDIA GeF RTX 5070 12GB GDDR7FH |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Giriş Çıkışlar | ODD 9.5 SM DVDRW Ultra Slim Tray / WLAN I 2230 AX211 Wi-Fi 6E +BT 5.3 WW |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Bellek | RAM 32GB (1x32GB) DDR5 5600 NECC |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 101297.5 | 202595 |
| 3 | 68933.33 | 206800 |
| 4 | 52556.25 | 210225 |
| 5 | 42729 | 213645 |
| 6 | 36340.83 | 218045 |
| 7 | 31568.57 | 220980 |
| 8 | 28111.25 | 224890 |
| 9 | 25422.22 | 228800 |
| 10 | 23271.5 | 232715 |
| 11 | 21466.82 | 236135 |
| 12 | 19962.92 | 239555 |
