Yeni
Yeni
Yeni
HP WS B34JSES Z1 G1i U7-265 1X32GB 1TB SSD RTX 5060 Ti 16GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
HP WS B34JSES Z1 G1i U7-265 1X32GB 1TB SSD RTX 5060 Ti 16GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Nisan Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
3
| Açıklama | |
| İşlemci Özelliği | U7 265 vProEn 5.30 20C 65W |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Optik Sürücü | ODD 9.5 SM DVDRW Ultra Slim Tray |
| Giriş Çıkışlar | |
| Ekran Boyutu | - |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| Ekran Kartı | GFX NVIDIA GeF RTX 5060 Ti 16GBGDDR7FHSA |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265 |
| Sabit Disk | SSD 1T 2280 PCIe NVMe Value |
| Bellek | RAM 32GB (1x32GB) DDR5 5600 |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 82310 | 164620 |
| 3 | 56011.67 | 168035 |
| 4 | 42703.75 | 170815 |
| 5 | 34719 | 173595 |
| 6 | 29528.33 | 177170 |
| 7 | 25650.71 | 179555 |
| 8 | 22841.25 | 182730 |
| 9 | 20656.67 | 185910 |
| 10 | 18909 | 189090 |
| 11 | 17442.73 | 191870 |
| 12 | 16220.83 | 194650 |
