Yeni
Yeni
Yeni
HP WS B34JGES Z1 G1İ U7-265K 1X32GB 1TB SSD RTX 5070 12GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
HP WS B34JGES Z1 G1İ U7-265K 1X32GB 1TB SSD RTX 5070 12GB WIN11PRO 5 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Nisan Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
3
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek | RAM 32GB (1x32GB) DDR5 5600 NECC |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | GFX SPL NVIDIA GeF RTX 5070 12GB GDDR7FH |
| Sabit Disk | SSD HP 1TB 2280 PCIe-4x4 Val M.2 |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Optik Sürücü | ODD 9.5 SM DVDRW Ultra Slim Tray |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 12 GB |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265K |
| İşlemci Özelliği | U7 265K vProEn 5.50 20C 125W |
| Garanti | 5 Yıl Yerinde Garanti |
| Giriş Çıkışlar | ODD 9.5 SM DVDRW Ultra Slim Tray |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 96945 | 193890 |
| 3 | 65971.67 | 197915 |
| 4 | 50297.5 | 201190 |
| 5 | 40893 | 204465 |
| 6 | 34779.17 | 208675 |
| 7 | 30211.43 | 211480 |
| 8 | 26903.13 | 215225 |
| 9 | 24330 | 218970 |
| 10 | 22271 | 222710 |
| 11 | 20544.09 | 225985 |
| 12 | 19105 | 229260 |
