Yeni
Yeni
HP NBW A3ZW7ET ZBOOK 8 G1I 14 U7-255H 32GB (1X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 500 ADA 4GB 14" W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
HP NBW A3ZW7ET ZBOOK 8 G1I 14 U7-255H 32GB (1X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 500 ADA 4GB 14" W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 5 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Nisan Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
5
| Ekran Kartı | HP IDS DSC RTX 500 Ada 4GB |
| İşlemci Tipi | Intel® Core Ultra 7 255H |
| Giriş Çıkışlar | |
| Optik Sürücü | - |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 4 GB |
| Sabit Disk | 1TB PCIe NVMe Value Solid State Drive |
| İşlemci Özelliği | U7 255H 5.1GHz 16C 28W |
| Bellek | 32GB (1x32GB) DDR5 5600 SODIMM Memory |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 73287.5 | 146575 |
| 3 | 49873.33 | 149620 |
| 4 | 38023.75 | 152095 |
| 5 | 30914 | 154570 |
| 6 | 26292.5 | 157755 |
| 7 | 22839.29 | 159875 |
| 8 | 20338.13 | 162705 |
| 9 | 18392.78 | 165535 |
| 10 | 16836.5 | 168365 |
| 11 | 15530.91 | 170840 |
| 12 | 14442.92 | 173315 |
