Tükendi
Tükendi
Tükendi
HP 5HH48A LASERJET PRO 4203DW YAZ/FOT/DUB/ETH/WIFI
HP 5HH48A LASERJET PRO 4203DW YAZ/FOT/DUB/ETH/WIFI
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Çözünürlük | 600 x 600 dpi |
| Baskı Tipi | Lazer |
| Kağıt Boyutu | A4 |
| İşletim Sistemi | Windows 11; Windows 10; Windows Client İşletim Sistemi; Android; iOS; Mobil İşletim Sistemi; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux; Citrix; Chrome OS |
| Dubleks Baskı | Var |
| Baskı Kapasitesi (Aylık) | Ayda 50.000 Sayfa |
| Tüketim Gücü | Max: 850W |
| Bellek | 512 Mb |
| Tarama Çözünürlük | 600 x 600 dpi |
| Boyutlar | 421 x 636 x 420 mm |
| Yazma Hızı | 33 sayfa/dk |
| Ağ Kartı | Yok |
| Baskı Türü | Renkli |
| Kağıt Kapasite | Girdi Kapasitesi: 300 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 150 Sayfa |
| Ağırlık | 16,33 kg |
| Sarf Malzemesi | HP 230A Siyah Orijinal LaserJet Toner Kartuşu (~2.000 sayfa), W2300A HP 230A CyanOriginalLaserJet Toner Kartuşu (~1.800 sayfa), W2301A HP 230A YellowOriginalLaserJet Toner Kartuşu (~1.800 sayfa), W2302A HP 230A Macenta Orijinal LaserJet Toner Kartuşu (~1.800 sayfa), W2303A HP 230X Siyah Orijinal Lazer Jet Toner Kartuşu (~7.500 sayfa), W2300X HP 230X Cyan Orijinal LaserJet Toner Kartuşu (~5.500 sayfa), W2301X HP 230X Sarı Orijinal LaserJet Toner Kartuşu (~5.500 sayfa), W2302X HP 230X Macenta Orijinal LaserJet Toner Kartuşu (~5.500 sayfa), W2303X |
| Kopya Hızı | - |
| Pin Sayısı | - |
| Kolon | Yok |
| Model Link | https://www.hp.com/hk-en/shop/hp-color-laserjet-pro-4203dw-printer-5hh48a.html |
| Fonksiyon | Fotokopi, Yazıcı |
| Bağlantı Türü | Ethernet, Usb, Wi-Fi |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8972.5 | 17945 |
| 3 | 6106.67 | 18320 |
| 4 | 4655 | 18620 |
| 5 | 3785 | 18925 |
| 6 | 3219.17 | 19315 |
| 7 | 2796.43 | 19575 |
| 8 | 2490 | 19920 |
| 9 | 2251.67 | 20265 |
| 10 | 2061.5 | 20615 |
| 11 | 1901.36 | 20915 |
| 12 | 1768.33 | 21220 |
