Tükendi
Tükendi
Tükendi
HP 290 PRO G9 6D3A3EA I7-12700 16GB 512SSD T400 4GB DOS
HP 290 PRO G9 6D3A3EA I7-12700 16GB 512SSD T400 4GB DOS
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 22 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşletim Sistemi | FREEDOS |
| Garanti | 1 Yıl Hp Garantili |
| Optik Sürücü | HP 9,5 mm İnce DVD YazıcI |
| Kullanım Amacı | Ev / İş |
| Model Link | https://www.hp.com/tr-tr/products/desktops/product-details/product-specifications/2101481969 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core I7 |
| Sabit Disk SSD | 512Gb |
| Bellek Boyutu | 16 Gb |
| Sabit Disk Sata | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Ekran Kartı | 4 Gb |
| Giriş Çıkışlar | Vga, Hdmi, 1x hat çıkışı (3,5 mm), 1x hat girişi (3,5 mm), RJ45 |
| Kasa Tipi | TOWER |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22292.5 | 44585 |
| 3 | 15170 | 45510 |
| 4 | 11566.25 | 46265 |
| 5 | 9404 | 47020 |
| 6 | 7997.5 | 47985 |
| 7 | 6947.14 | 48630 |
| 8 | 6186.88 | 49495 |
| 9 | 5595 | 50355 |
| 10 | 5121.5 | 51215 |
| 11 | 4724.09 | 51965 |
| 12 | 4393.33 | 52720 |
