Tükendi
Tükendi
Tükendi
HP 290 PRO G9 624A7ET I3-13100 8GB 256SSD DOS
HP 290 PRO G9 624A7ET I3-13100 8GB 256SSD DOS
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşlemci Ailesi | Intel Core I3 |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Model Link | https://www.hp.com/tr-tr/products/desktops/product-details/product-specifications/2102110231 |
| İşletim Sistemi | FREEDOS |
| Bellek Boyutu | 8 Gb |
| Kasa Tipi | TOWER |
| Giriş Çıkışlar | Usb 2.0, Vga, Hdmi, 1x hat çıkışı (3,5 mm), 1x hat girişi (3,5 mm), RJ45 |
| Kullanım Amacı | Ev / İş |
| Sabit Disk SSD | 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Optik Sürücü | - |
| Sabit Disk Sata | 256GB SSD |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10615 | 21230 |
| 3 | 7223.33 | 21670 |
| 4 | 5507.5 | 22030 |
| 5 | 4478 | 22390 |
| 6 | 3808.33 | 22850 |
| 7 | 3307.86 | 23155 |
| 8 | 2945.63 | 23565 |
| 9 | 2663.89 | 23975 |
| 10 | 2438.5 | 24385 |
| 11 | 2249.55 | 24745 |
| 12 | 2092.08 | 25105 |
