Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PROMAX FCT2250_1 U7 265 1X16GB 512SSD 4GB A400 WIN11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PROMAX FCT2250_1 U7 265 1X16GB 512SSD 4GB A400 WIN11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Sabit Disk | 512GB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 4 GB |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| İşlemci Özelliği | Intel Core Ultra 7 265 |
| Giriş Çıkışlar | 1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port 1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare 1 Global headset jack2 USB 2.0 (480Mbps) ports with SmartPower 2 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port 1 RJ45 (1GbE ) Ethernet port 2 DisplayPort 1.4a HBR3 ports-1 Thunderbolt Port |
| Ekran Kartı | NVIDIA A400, 4 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Açıklama | |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265 |
| Optik Sürücü | - |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe SSD |
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek | 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 49932.5 | 99865 |
| 3 | 33978.33 | 101935 |
| 4 | 25905 | 103620 |
| 5 | 21062 | 105310 |
| 6 | 17912.5 | 107475 |
| 7 | 15560.71 | 108925 |
| 8 | 13856.25 | 110850 |
| 9 | 12531.11 | 112780 |
| 10 | 11470.5 | 114705 |
| 11 | 10581.36 | 116395 |
| 12 | 9840 | 118080 |
