Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_7 ULTRA 7 265K 1X32GB 1TB SSD NVIDIA RTX2000 ADA 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_7 ULTRA 7 265K 1X32GB 1TB SSD NVIDIA RTX2000 ADA 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Bellek | 32GB: 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Optik Sürücü | - |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Read |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Giriş Çıkışlar | |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265K |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ Ultra 7 265K (20 cores, up to 5.5 GHz, 125 W |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX™ 2000 ADA, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters |
| Ekran Boyutu | - |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 86795 | 173590 |
| 3 | 59063.33 | 177190 |
| 4 | 45031.25 | 180125 |
| 5 | 36611 | 183055 |
| 6 | 31137.5 | 186825 |
| 7 | 27048.57 | 189340 |
| 8 | 24086.25 | 192690 |
| 9 | 21782.22 | 196040 |
| 10 | 19939.5 | 199395 |
| 11 | 18393.18 | 202325 |
| 12 | 17104.58 | 205255 |
