Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_4 ULTRA 7 265 1X32GB 1TB SSD NVIDIA GEFORCE RTX 5070 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_4 ULTRA 7 265 1X32GB 1TB SSD NVIDIA GEFORCE RTX 5070 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Optik Sürücü | - |
| Giriş Çıkışlar | |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Read |
| Açıklama | |
| Ekran Boyutu | - |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265 |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 12 GB |
| Bellek | 32GB: 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Ekran Kartı | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 3xDP 1xHDMI |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77187.5 | 154375 |
| 3 | 52526.67 | 157580 |
| 4 | 40047.5 | 160190 |
| 5 | 32559 | 162795 |
| 6 | 27691.67 | 166150 |
| 7 | 24055 | 168385 |
| 8 | 21420.63 | 171365 |
| 9 | 19371.67 | 174345 |
| 10 | 17732.5 | 177325 |
| 11 | 16357.27 | 179930 |
| 12 | 15211.67 | 182540 |
