Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_1_UP U7 265 1X32GB 1TB SSD 4GB A400 WIN11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_1_UP U7 265 1X32GB 1TB SSD 4GB A400 WIN11PRO 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 265 |
| Ekran Kartı | NVIDIA A400, 4 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 4 GB |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek | 32GB: 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Giriş Çıkışlar | |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| Optik Sürücü | - |
| Açıklama | |
| İşlemci Özelliği | Intel Core Ultra 7 265 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 56287.5 | 112575 |
| 3 | 38303.33 | 114910 |
| 4 | 29202.5 | 116810 |
| 5 | 23743 | 118715 |
| 6 | 20193.33 | 121160 |
| 7 | 17541.43 | 122790 |
| 8 | 15620 | 124960 |
| 9 | 14126.11 | 127135 |
| 10 | 12931 | 129310 |
| 11 | 11928.18 | 131210 |
| 12 | 11092.5 | 133110 |
