DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_15 ULTRA 9 285K 2X32GB 1TB SSD 20GB NVIDIA RTX4000 ADA 1500W W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_15 ULTRA 9 285K 2X32GB 1TB SSD 20GB NVIDIA RTX4000 ADA 1500W W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 9 285K |
| İşlemci Özelliği | Intel Core Ultra 9 285K |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Giriş Çıkışlar | 1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port 1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare 1 Global headset jack2 USB 2.0 (480Mbps) ports with SmartPower 2 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port 1 RJ45 (1GbE ) Ethernet port 2 DisplayPort 1.4a HBR3 ports-1 Thunderbolt Port" |
| Ekran Kartı | NVIDIA RTX 4000 ADA, 20 GB GDDR6, 4 DP |
| Açıklama | |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Optik Sürücü | - |
| Bellek | 64GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 20 GB |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| Ekran Boyutu | - |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 118717.5 | 237435 |
| 3 | 80786.67 | 242360 |
| 4 | 61592.5 | 246370 |
| 5 | 50076 | 250380 |
| 6 | 42590 | 255540 |
| 7 | 36996.43 | 258975 |
| 8 | 32945 | 263560 |
| 9 | 29793.89 | 268145 |
| 10 | 27272.5 | 272725 |
| 11 | 25157.73 | 276735 |
| 12 | 23395.83 | 280750 |
