Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_14 ULTRA 9 285 2X32GB 1TB SSD 20GB NVIDIA RTX 4000 ADA 1500W W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİLİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_14 ULTRA 9 285 2X32GB 1TB SSD 20GB NVIDIA RTX 4000 ADA 1500W W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİLİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Bellek | 64GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Ekran Kartı | NVIDIA RTX 4000 ADA, 20 GB GDDR6, 4 DP |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 20GB |
| Optik Sürücü | - |
| İşlemci Özelliği | Intel Core Ultra 9 285 |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 9 285 |
| Giriş Çıkışlar | "1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port 1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare 1 Global headset jack2 USB 2.0 (480Mbps) ports with SmartPower 2 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports 1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port 1 RJ45 (1GbE ) Ethernet port 2 DisplayPort 1.4a HBR3 ports-1 Thunderbolt Port" 3 SATA 3.5 inch HDD and 1 SATA ODD / 2 M.2 2230/2280 PCIe Gen4 slots / 1 M.2 2230/2280 PCIe Gen5 slot / 1 PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot / 1 full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot / 1 full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot / 1 full-height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Açıklama | |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 124792.5 | 249585 |
| 3 | 84921.67 | 254765 |
| 4 | 64745 | 258980 |
| 5 | 52639 | 263195 |
| 6 | 44769.17 | 268615 |
| 7 | 38890 | 272230 |
| 8 | 34631.25 | 277050 |
| 9 | 31318.33 | 281865 |
| 10 | 28668.5 | 286685 |
| 11 | 26445.45 | 290900 |
| 12 | 24592.92 | 295115 |
