Tükendi
Tükendi
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_11 ULTRA 9 285K 64GB(2X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 2000 ADA 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL WS PRO MAX T2 FCT2250_11 ULTRA 9 285K 64GB(2X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 2000 ADA 1500W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Bellek | 64GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Ekran Boyutu | - |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 9 285K |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Optik Sürücü | - |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX™ 2000 ADA, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ Ultra 9 285K (24 cores, up to 5.7 GHz, 125 W |
| Giriş Çıkışlar | |
| Sabit Disk | 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 92282.5 | 184565 |
| 3 | 62798.33 | 188395 |
| 4 | 47878.75 | 191515 |
| 5 | 38926 | 194630 |
| 6 | 33106.67 | 198640 |
| 7 | 28758.57 | 201310 |
| 8 | 25609.38 | 204875 |
| 9 | 23160 | 208440 |
| 10 | 21200 | 212000 |
| 11 | 19556.36 | 215120 |
| 12 | 18186.25 | 218235 |
