Tükendi
DELL POWEREDGE T160SPL1 XEON 6315P 1X16GB 1X2TB 1X300W 3 YIL GARANTİ
DELL POWEREDGE T160SPL1 XEON 6315P 1X16GB 1X2TB 1X300W 3 YIL GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Usb Port | - |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| Maksimum Disk Sayısı | 3 |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Disk Standardı | - |
| Lan | 1X Gigabit Intel |
| İşlemci Ailesi | Intel Xenon 6 Performance 6315P |
| Sabit Disk Kapasite | 1x2TB |
| Güç Kaynağı | 300 Watt x 1 |
| Chipset | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| İşlemci | Intel Xeon 6 Performance 6315P 2.8G, 4C/4T, 12M Cache, Turbo, (55W) DDR5-4800 |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128GB |
| Grafik | |
| Ram | 16GB |
| Sabit Disk Türü | - |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Raid Desteği | Yok |
| Optik Sürücü | - |
| Seri Port | - |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 41950 | 83900 |
| 3 | 28546.67 | 85640 |
| 4 | 21763.75 | 87055 |
| 5 | 17695 | 88475 |
| 6 | 15049.17 | 90295 |
| 7 | 13072.86 | 91510 |
| 8 | 11641.25 | 93130 |
| 9 | 10527.78 | 94750 |
| 10 | 9637 | 96370 |
| 11 | 8889.55 | 97785 |
| 12 | 8267.08 | 99205 |
