DELL POWEREDGE R760XS_SPL1 1X4510 1X32GB 1X2.4TB 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE R760XS_SPL1 1X4510 1X32GB 1X2.4TB 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk Kapasite | 1X2.4TB SAS HDD |
| Açıklama | |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Lan | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP Adapte |
| Boyutlar | |
| Sabit Disk Türü | - |
| Usb Port | - |
| Maksimum Disk Sayısı | 12 |
| Seri Port | - |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Ram | 1x32GB |
| Model Dosya | |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| Disk Standardı | - |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 1 Tb |
| Optik Sürücü | - |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| Güç Kaynağı | 2X700W |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Ram Slot Sayısı | 16 |
| Grafik | |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Tag | |
| Chipset | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| Raid Desteği | Var |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Model Link | |
| Açıklama-2 | |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 112485 | 224970 |
| 3 | 76546.67 | 229640 |
| 4 | 58360 | 233440 |
| 5 | 47448 | 237240 |
| 6 | 40354.17 | 242125 |
| 7 | 35054.29 | 245380 |
| 8 | 31215.63 | 249725 |
| 9 | 28230 | 254070 |
| 10 | 25841 | 258410 |
| 11 | 23837.27 | 262210 |
| 12 | 22167.5 | 266010 |
