Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE R760XS-1 2X4410Y 2X32GB 2X480GB 2X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE R760XS-1 2X4410Y 2X32GB 2X480GB 2X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Maksimum Disk Sayısı | - |
| Usb Port | Var |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Silver |
| Chipset | Intel Xeon Silver |
| Raid Desteği | Front PERC H755 Rear Load |
| Ram Slot Sayısı | - |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 721.62 mm |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x2 ; Maksimum x2 |
| Sabit Disk Kapasite | 2x480 Gb SSD |
| Ram Tipi | RDIMM |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Optik Sürücü | Yok |
| Sabit Disk Türü | - |
| İşletim Sistemi | - |
| Lan | Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0 |
| Ram | 64GB (2x32GB) |
| Güç Kaynağı | 1100 Watt x2 |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Disk Standardı | - |
| Seri Port | - |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4410Y processor 2.00 GHz (30M Cache, up to 3,90 GHz) |
| Kasa Tipi | Rack |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141657.5 | 283315 |
| 3 | 96398.33 | 289195 |
| 4 | 73496.25 | 293985 |
| 5 | 59754 | 298770 |
| 6 | 50820 | 304920 |
| 7 | 44146.43 | 309025 |
| 8 | 39311.88 | 314495 |
| 9 | 35551.11 | 319960 |
| 10 | 32543 | 325430 |
| 11 | 30020 | 330220 |
| 12 | 27917.08 | 335005 |
