DELL POWEREDGE PET160SPL3 E-2434 1X16GB 1X480GB 1X300W PERC H355 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PET160SPL3 E-2434 1X16GB 1X480GB 1X300W PERC H355 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Usb Port | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Disk Standardı | - |
| Grafik | |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Chipset | - |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2434 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Sabit Disk Türü | - |
| Açıklama-2 | |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon E-2434 |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD SATA |
| Seri Port | - |
| Raid Desteği | PERC H355 |
| Güç Kaynağı | 300 Watt x 1 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128GB |
| Açıklama | |
| Maksimum Disk Sayısı | 3 |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Boyutlar | |
| Ram | 16GB |
| Optik Sürücü | - |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 42820 | 85640 |
| 3 | 29138.33 | 87415 |
| 4 | 22215 | 88860 |
| 5 | 18062 | 90310 |
| 6 | 15361.67 | 92170 |
| 7 | 13344.29 | 93410 |
| 8 | 11882.5 | 95060 |
| 9 | 10746.11 | 96715 |
| 10 | 9837 | 98370 |
| 11 | 9074.09 | 99815 |
| 12 | 8438.33 | 101260 |
