Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PET150SPL5 1XE-2314 1X16GB 1X480 GB 1X300W 3YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PET150SPL5 1XE-2314 1X16GB 1X480 GB 1X300W 3YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Chipset | E-2314 |
| Ram Tipi | DIMM |
| Güç Kaynağı | 300 Watt x 1 |
| Açıklama | Güç Kaynağı Yuvası 1/1 Adet PCI slot tipi 1 x PCIe Gen4 x8 1 x PCIe Gen3 x8 1 x PCIe x1 |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| İşletim Sistemi | - |
| Ram Frekansı | 3200 Mhz |
| Maksimum Disk Sayısı | 4 |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128 Gb |
| Disk Standardı | - |
| Açıklama-2 | Ağ Denetleyici Broadcom 5720 Dual Port USB 2 x USB 3.0 5 x USB 2.0 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Optik Sürücü | - |
| Boyutlar | Yükseklik: 360 mm x Genişlik: 175 mm x Derinlik: 453.75 mm |
| Ram | 16 gb |
| Yüklü İşlemci Sayısı | - |
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Usb Port | 7 |
| Sabit Disk Türü | - |
| Kasa Tipi | Tower |
| Raid Desteği | Var |
| Seri Port | 1 |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 28740 | 57480 |
| 3 | 19558.33 | 58675 |
| 4 | 14911.25 | 59645 |
| 5 | 12123 | 60615 |
| 6 | 10310.83 | 61865 |
| 7 | 8956.43 | 62695 |
| 8 | 7975.63 | 63805 |
| 9 | 7212.78 | 64915 |
| 10 | 6602.5 | 66025 |
| 11 | 6090.45 | 66995 |
| 12 | 5663.75 | 67965 |
