Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PET150SPL3 1XE-2314 1X16GB 1X2TB SATA 1X300W 3YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PET150SPL3 1XE-2314 1X16GB 1X2TB SATA 1X300W 3YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Raid Desteği | Yok |
| Chipset | E-2314 |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2314 processor 2.80 GHz (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Güç Kaynağı | 300 Watt x 1 |
| Ram Frekansı | 3200 Mhz |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Usb Port | Var |
| Sabit Disk Türü | - |
| Optik Sürücü | Yok |
| Yüklü İşlemci Sayısı | - |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Grafik | |
| Ram Tipi | UDIMMs |
| Disk Standardı | - |
| Lan | 1 x iDRAC ethernet port |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Ram | 16 gb |
| Boyutlar | Yükseklik: 360 mm x Genişlik: 175 mm x Derinlik: 453.75 mm |
| Seri Port | Var |
| Maksimum Disk Sayısı | - |
| Sabit Disk Kapasite | 1x 2Tb |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 24067.5 | 48135 |
| 3 | 16378.33 | 49135 |
| 4 | 12486.25 | 49945 |
| 5 | 10152 | 50760 |
| 6 | 8634.17 | 51805 |
| 7 | 7500 | 52500 |
| 8 | 6678.75 | 53430 |
| 9 | 6040 | 54360 |
| 10 | 5529 | 55290 |
| 11 | 5100.45 | 56105 |
| 12 | 4742.92 | 56915 |
