Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PER760XS4SPL 1X4514Y 32GB 1X480GB 700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER760XS4SPL 1X4514Y 32GB 1X480GB 700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Chipset | INTEL XEON |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Kasa Tipi | Rack |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Silver |
| Ram Tipi | RDIMM |
| Sabit Disk Türü | SATA SSD |
| Yüklü İşlemci Sayısı | - |
| Ram Slot Sayısı | - |
| Ram | 32 Gb |
| Optik Sürücü | Yok |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD |
| İşletim Sistemi | - |
| Usb Port | Var |
| Maksimum Disk Sayısı | - |
| Lan | - |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4514Y processor 2.00 GHz (30M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Seri Port | - |
| Raid Desteği | Var |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Güç Kaynağı | 700 Watt x 1 |
| Disk Standardı | - |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 721.62 mm |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 105807.5 | 211615 |
| 3 | 72001.67 | 216005 |
| 4 | 54895 | 219580 |
| 5 | 44631 | 223155 |
| 6 | 37958.33 | 227750 |
| 7 | 32973.57 | 230815 |
| 8 | 29362.5 | 234900 |
| 9 | 26553.89 | 238985 |
| 10 | 24307 | 243070 |
| 11 | 22422.27 | 246645 |
| 12 | 20851.67 | 250220 |
