DELL POWEREDGE PER760XS4SPL 1X4514Y 1X32GB 1X480GB SSD 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER760XS4SPL 1X4514Y 1X32GB 1X480GB SSD 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk Türü | Hot Plug |
| İşlemci | Intel Xeon Silver 4514Y 2G,,30M Cache |
| Güç Kaynağı | 2X700W |
| Grafik | |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Kasa Tipi | Rack |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD SATA |
| Seri Port | - |
| Usb Port | - |
| Ram | 1x32GB |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon Silver 4514Y 2G,,30M Cache |
| Lan | No OCP 3.0 mezzanine NIC card, Blank Filler Only,PowerEdge R760xs Motherboard with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Ram Slot Sayısı | 16 |
| Disk Standardı | - |
| Optik Sürücü | - |
| Chipset | - |
| Maksimum Disk Sayısı | 12 |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Boyutlar | |
| Raid Desteği | PERC H755 Adapter LP |
| Disk Ebadı | 3.5 |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 131180 | 262360 |
| 3 | 89268.33 | 267805 |
| 4 | 68058.75 | 272235 |
| 5 | 55333 | 276665 |
| 6 | 47060.83 | 282365 |
| 7 | 40880.71 | 286165 |
| 8 | 36403.75 | 291230 |
| 9 | 32921.67 | 296295 |
| 10 | 30136 | 301360 |
| 11 | 27799.09 | 305790 |
| 12 | 25851.67 | 310220 |
