Tükendi
Tükendi
DELL POWEREDGE PER760XS1SPL XENON SILVER 1X4410Y 1X16GB 1X480GB SSD 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER760XS1SPL XENON SILVER 1X4410Y 1X16GB 1X480GB SSD 2X700W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Lan | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Sabit Disk Kapasite | 1x480GB SSD SATA |
| Usb Port | Var |
| Güç Kaynağı | 2X700W |
| İşlemci | Intel Xeon SIlver 4410Y 2G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4000 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon SIlver 4410Y 2G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4000 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Ram Slot Sayısı | 16 |
| Model Link | |
| Disk Standardı | Hot Plug |
| Açıklama-2 | |
| Kasa Tipi | Rack |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| Grafik | |
| Seri Port | Var |
| Ram Tipi | RDIMM, 5600MT/s, Single Rank |
| Boyutlar | |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| Ram | 16GB |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Açıklama | |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Optik Sürücü | - |
| Raid Desteği | PERC H755 SAS Front |
| Chipset | - |
| Sabit Disk Türü | SATA SSD |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x2 |
| Maksimum Disk Sayısı | 8 |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 109697.5 | 219395 |
| 3 | 74650 | 223950 |
| 4 | 56913.75 | 227655 |
| 5 | 46272 | 231360 |
| 6 | 39354.17 | 236125 |
| 7 | 34186.43 | 239305 |
| 8 | 30442.5 | 243540 |
| 9 | 27530.56 | 247775 |
| 10 | 25201 | 252010 |
| 11 | 23246.82 | 255715 |
| 12 | 21618.33 | 259420 |
