DELL POWEREDGE PER760XS1FLEXI1 2X4510 2X32GB 2X480GB 2X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
DELL POWEREDGE PER760XS1FLEXI1 2X4510 2X32GB 2X480GB 2X1100W 3 YIL YERİNDE GARANTİ
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Chipset | - |
| Grafik | |
| Model Link | |
| Raid Desteği | Front PERC H755 Front Load |
| Açıklama | |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x2 ; Maksimum x2 |
| Ram | 64GB (2x32GB) |
| Uyumlu Aksesuarlar | - |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Disk Standardı | - |
| Seri Port | - |
| Güç Kaynağı | 2x1100W |
| Maksimum Disk Sayısı | 16 |
| Lan | Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0 |
| Açıklama-2 | |
| Sabit Disk Kapasite | 2x480GB SSD SATA |
| Sabit Disk Türü | SATA SSD |
| İşlemci | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Ram Frekansı | 5600 Mhz |
| Usb Port | - |
| Ram Slot Sayısı | 16 |
| Optik Sürücü | - |
| Ram Tipi | DDR5 5600MHZ |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Boyutlar | |
| Kasa Tipi | Rack |
| Maksimum Ram Kapasitesi | - |
| İşlemci Ailesi | Intel® Xeon® Silver 4510 (12 core, 2.40 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 141512.5 | 283025 |
| 3 | 96300 | 288900 |
| 4 | 73420 | 293680 |
| 5 | 59693 | 298465 |
| 6 | 50768.33 | 304610 |
| 7 | 44100.71 | 308705 |
| 8 | 39271.25 | 314170 |
| 9 | 35515 | 319635 |
| 10 | 32510 | 325100 |
| 11 | 29989.09 | 329880 |
| 12 | 27888.33 | 334660 |
